Refreshing ust

Refreshing ust

Refreshing ust

Jak poprawić wygląd ust bez ich powiększania?

Kiedy myślimy o medycynie estetycznej pierwszym skojarzeniem dla wielu osób jest wciąż powiększanie ust. Ale nie każdy wie, że ich wygląd można poprawić w nieco inny sposób – tak aby nie były spierzchnięte, ale skutecznie nawilżone oraz by wyglądały apetycznie. Dziś kilka słów o refreshingu ust!

Okolice ust i same usta to obszary twarzy, które szybko zdradzają upływający czas.  Dlatego nie bez powodu zabiegi korygujące usta cieszą się tak wielką popularnością w gabinetach medycyny estetycznej.  Nie tylko wypełnianie, ale także odmładzanie ust przy pomocy specjalnych preparatów sprawia, że wyglądają one na zdrowsze i bardziej atrakcyjne.

Powiększanie czy refreshing?

Aby wyjaśnić na czym polega zabieg refreshingu ust i jakie są jego zalety przede wszystkim należy zacząć, od tego że nie jest zabieg powiększający usta. W przypadku powiększania wstrzykujemy usieciowany kwas hialuronowy w dolną i górną wargę, aby np. wyrównać asymetrie, skorygować zbyt wąskie wargi lub po prostu powiększyć ich objętość. Natomiast przy refreshingu stosujemy nieusieciowany lub lekko sieciowany kwas hialuronowy, aby usta były jędrniejsze, bardziej nawilżone (szczególnie przydatne w chłodniejsze dni) i po prostu atrakcyjniejsze. Zabieg ten delikatnie wymodeluje usta, ale bez efektu powiększenia. Pomoże również w odświeżeniu czerwieni wargowej. 

Naturalność zawsze w cenie 🧡

Zabieg ten polecam pacjentom, którzy nie chcą radykalnej zmiany wyglądu. Kiedy myślimy o subtelnej zmianie w wyglądzie oraz naturalnych efektach to właśnie refreshng ust jest idealnym rozwiązaniem. Usta wyglądają na młodsze i zdrowsze bez nadawania im nadmiernej objętości. Efekty widoczne są od razu, usta stają się pełniejsze, ale niepowiększone.

Poniedziałek - 9:00-19:00
Wtorek - 9:00-19:00
Środa - 9:00-19:00
Czwartek - 15:00-19:00
Piątek - 9:00-17:00
Sob-Nie - 10:00-12:00 (przypadki nagłe)
 
 
ul. Daszyńskiego 2d/41
62-300 Września
Telefon: 601 698 779