Strona główna Zespół Agnieszka Górna

Agnieszka Górna

Zdjęcie - Agnieszka Górna
specjalista pediatrii, lekarz medycyny estetycznej, certyfikowana masażystka KOBIDO

lek. Agnieszka Górna

Nazywam się Agnieszka Górna. Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie pediatrii oraz lekarzem medycyny estetycznej.

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, który ukończyłam w 2008 r. W trakcie studiów poszerzałam swoją wiedzę na praktykach pediatrycznych w Nottingham University Hospital w Wielkiej Brytanii. Od 2009 roku pracuję na Oddziale Pediatrycznym, gdzie zdobywałam specjalizację z chorób dziecięcych oraz na Oddziale Noworodkowym Szpitala Powiatowego we Wrześni.

Współpracuję z Wielkopolskim Stowarzyszeniem Wolontariuszy Opieki Paliatywnej "Hospicjum Domowe" w Poznaniu.  Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam także w Poradni Lekarza Rodzinnego, w której opiekowałam się małymi pacjentami przez ponad 10 lat. Zajmuję się leczeniem schorzeń wieku dziecięcego od okresu noworodkowego do 18 roku życia, w tym infekcji dróg oddechowych, dróg moczowych, przewodu pokarmowego, alergii oraz zaburzeń okresu niemowlęcego. 

Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w wykładach, kursach oraz konferencjach, gdyż praca z pacjentem, zwłaszcza tym najmniejszym, niejednokrotnie uczy pokory.  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego.

Hobbystycznie zajmuję się też medycyną anti-aging oraz japońskim, liftingującym masażem KOBIDO.  Swoje pasje rozwijam na licznych szkoleniach, ponieważ bezpieczeństwo pacjenta stawiam a pierwszym miejscu!

Poniedziałek - 9:00-19:00
Wtorek - 9:00-19:00
Środa - 9:00-19:00
Czwartek - 15:00-19:00
Piątek - 9:00-17:00
Sob-Nie - przypadki nagłe: 10:00-12:00
 
 
ul. Daszyńskiego 2d/41,
Września
Telefon: 601 698 779